Bezprzewodowe słuchawki MXH-WL1000

MXH-WL1000

Słuchawki MXH-WL1000 to nowy produkt marki Maxell dostępny na polskim rynku. Bezprzewodowy zestaw stereo UHF, charakteryzuje się wysokiej jakości wykonaniem oraz zasięgiem do 25 metrów od źródła dźwięku.
Konstrukcja słuchawek oparta jest o dynamiczne neodymowe przetworniki charakteryzujące się pasmem przenoszenia zawartym w przedziale 20Hz – 20kHz.

Na lewej zewnętrznej muszli producent umieścił panel sterowania, na którym znajdują się przyciski play, pauza, zmiany głośności i zmiany odtwarzanego utworu. W lewej muszli znalazło się również miejsce na złącze mikrofonowe oraz AUX. Prawa muszla wyposażona została natomiast w port USB, do którego bezpośrednio można podłączyć np. odtwarzacz MP3.

Regulowany pałąk składa się z dwóch części: wewnętrznej aluminiowej, która chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zewnętrznej, wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Producent zadbał także o wygodę użytkowania. Zarówno muszle słuchawek, jak i górna część pałąka, wyściełane zostały miękką gąbką oraz pokryte skórą, co jest szczególnie ważne dla osób przyzwyczajonych do wielogodzinnego grania lub słuchania muzyki.

Model objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Sugerowana cena: 399 zł

Specyfikacja MXH-WL1000 :
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz
Głośniki: 35mm
Magnes: Neodymowy
Wtyczka: 3.5mm

Źródło: Informacja Prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *