Klawiatura Cooler Master Quick Fire XTi – nowa klawiatura mechaniczna dla graczy

Klawiatura Cooler Master Quick Fire XTi - nowa klawiatura mechaniczna dla graczy

Cooler Master zaprezentował nową klawiaturę mechaniczną Quick Fire XTi, która oferuje graczom mechaniczne przełączniki Cherry MX, zaawansowany system podświetlenia LED oraz minimalistyczny design.

To, co przede wszystkim zwraca uwagę, to niesamowity styl z jakim klawiatura została stworzona. Xti cechują łagodne linie, symetryczność, brak denerwujących, rozpraszających logo czy niepotrzebnych, porozrzucanych w losowych miejscach przycisków.
By maksymalnie zapobiec eksploatacji klawiatury, producenci zadbali nawet o takie szczegóły jak pokrycie klawiszy specjalną warstwą utwardzaną ultrafioletem, dzięki temu użytkownik będzie mógł zapomnieć o znikających literkach czy nieestetycznie wytartym WSAD.

Mechanik na pokładzie

Elegancki wygląd podkreśla jakość wykonania mechanika, którego wyposażono w oryginalne przełączniki Cherry MX (w zależności od potrzeb można wybrać klawiaturę posiadającą przełączniki w wersji czerwonej, niebieskiej lub brązowej).

Atrakcyjne podświetlenie

Klawiatura Quick Fire XTi została wyposażona w dwukolorowe podświetlenie, składające się z diod czerwonych i niebieskich. Dzięki kastomizacji natężenia światła płynącego z obu kolorów i możliwości łączenia ich ze sobą, użytkownik dostaje ponad 35 opcji kolorystycznych na klawisz, co w połączeniu z kilkoma profilami podświetlenia daje ciekawy efekt wizualny. Co więcej, dzięki wyposażeniu klawiatury w specjalne klawisze obsługi profilu, podświetlenie będzie można zmienić w ciągu sekundy, bez konieczności włączania softu.

Wygoda i precyzja

Do korzystania z XTi wystarczy jedynie podłączenie jej za pomocą kabla USB (plug&play), by w ciągu kilku sekund zaimportować wszystkie profile podświetlenia czy makra. Urządzenie wyposażone jest w długi kabel w oplocie, który dla zapewnienia wygody i bezpieczeństwa można poprowadzić jedną z trzech ścieżek w taki sposób, by maksymalnie skrócić drogę przewodu do komputera.

Anti-ghost system

Specjalnie z myślą o graczach preferujących dynamiczną rozgrywkę, mechanika wyposażono w system anti-ghost, dzięki któremu klawiatura rozpozna każde, nawet najkrótsze wciśnięcie pojedynczego klawisza.

Quick Fire XTi będzie dostępny na polskim rynku pod koniec września w cenie ok. 629 zł.

Źródło: Informacja prasowa

banner