HTC One M10 – zdjęcia nowego modelu od HTC?

HTC M10

Być może już w kwietniu cieszyć się będziemy nowym smartfonem od tajwańskiego producenta – HTC One M10. Na chwilę obecną możemy jedynie zobaczyć jak prawdopodobnie będzie wyglądał nowy smartfon od HTC. Jeśli przecieki się potwierdzą będzie on przypomniał bardziej model HTC One A9, niż następncę modelu HTC One M9.

Niejako może stanowić on pewną wariację wymienionej dwójki. Najważniejsze wydaje się nie tyle samo osadzenie modułu głównej kamery, ale brak logo producenta pod ekranem. Znajdzie się tam natomiast przycisk HOME. Sami oceńcie zdjęcia poniżej, które przedstawiają 2 wspomniane wcześniej modele.

A9
HTC One A9

m9
HTC One M9

Specyfikacja HTC One M10
Co do samej specyfikacji nowego telefonu, nie ma jeszcze oficjalnych informacji. Prawdopodobnie dostanie on ekran o przekątnej 5,1 lub 5,2 cala i rozdzielczości QHD, wyprodukowany w technologii AMOLED (tej samej, której używa Samsung między innymi w swoich smartfonach). W nowym modelu osadzony będzie procesor Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, 12 MP aparatu tylnego Ultrapixel z optyczną stabilizacją obrazu i laserowym autofokusem oraz gniazda kart pamięci. Do dyspozycji będzie system Android 6.0 Marshmallow z nakładką Sense 8.

Jeżeli informacje te okażą się prawdziwe, to HTC może mieć problemy z odniesieniem komercyjnego sukcesu swojego nowego flagowca, ponieważ być może wcześniej pojawią się takie modele jak Samsung Galaxy S7 czy LG G5 i co bardziej niecierpliwi użytkownicy mogą nie chcieć tak długo czekać na propozycję tajwańskiej firmy.

Źródło: GSMARENA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

banner