Opuściłeś ostatni wykład? Wszystkie notatki znajdziesz na PERKnotes.

PERKnotes

W ramach platformy perkmylife.com powstaje właśnie nowa funkcjonalność – PERKnotes, która umożliwi użytkownikom swobodną wymianę notatkami. Studenci będą mogli bez problemów znaleźć interesujące ich opracowania do poszczególnych przedmiotów, a następnie pobrać je i jednocześnie zlecić ich druk, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Każdy student z pewnością spotkał się z problemem znalezienia odpowiednich notatek do egzaminu w czasie sesji. Jesteśmy zabiegani, działamy w kołach naukowych i organizacjach studenckich. Odbywamy staże, praktyki lub dorywczo pracujemy, często po to, aby zarobić na… studia. W natłoku obowiązków często trudno znaleźć czas, aby uczęszczać na każdy wykład i sumiennie robić własne notatki.

A przed sesją nagle się orientujemy, że nie mamy się z czego uczyć. Biegamy po znajomych lub przeszukujemy grupy na Facebooku, szukając notatek i skryptów. Czasem nam się udaje, czasem nie. Ale zawsze trwonimy przy tej okazji mnóstwo cennego czasu, który przecież moglibyśmy poświęcić na efektywną naukę.

Twórcy PERKnotes, powstającej właśnie nowej, edukacyjnej platformy internetowej, mają zamiar ułatwić życie studentom i rozwiązać problem brakujących notatek. Dlatego, wśród wielu funkcji, PERKnotes stawia przede wszystkim na skuteczne znajdowanie odpowiednich dla nas materiałów. Dzięki inteligentnej wyszukiwarce szybko namierzymy cenne notatki z konkretnego przedmiotu, prowadzonego przez danego wykładowcę na danej uczelni. Taki plik z pewnością przyda się w nauce do egzaminu. Studentom nie musimy chyba tłumaczyć, jakie to ważne. Przecież często zdarza się tak, że zagadnienia potrzebne do zaliczenia testu z przedmiotu X różnią się w zależności od prowadzącego.

kolejka_do_ksero
Koniec kolejek do punktu ksero!

Wszystkie notatki są kontrolowane przez system pod względem ich jakości i dopasowania. Gdy znajdziemy interesujące nas materiały, wystarczy jedno kliknięcie, aby pobrać je w wersji elektronicznej na nasz komputer lub skonwertować do formatu odpowiedniego na urządzenia mobilne (smartfony, tablety, Kindle). Dodatkowo, jeżeli ktoś z Was nie może się skupić na nauce pracując przy laptopie i preferuje uczenie się z kartek, może za pośrednictwem platformy PERKnotes bezpośrednio zlecić wydruk wszystkich notatek w najdogodniejszym dla siebie punkcie ksero (np. najbliżej uczelni). Płatność następuje online i w ciągu kilkunastu minut materiały są już gotowe do odbioru.

Powstanie platformy internetowej, która w jednym miejscu gromadzi zapiski studentów różnych kierunków, z różnych przedmiotów, z wielu uczelni w całej Polsce, wydaje się być rozwiązaniem skrojonym na miarę wszystkich studiujących. Intuicyjna wyszukiwarka, bogata baza notatek oraz możliwość bezpośredniego wydruku materiałów bez wątpienia przemawiają za powstającym serwisem. Przed najbliższym egzaminem lub kolokwium nie musimy się już martwić, gdzie znajdziemy potrzebne notatki.
Wystarczy odwiedzić stronę http://perkmylife.com/notes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *